.

.

2pcs 12 Core Ploski Kabel z SC/UPC-G657A1-2m-PVC-Podružnica kit / Optični Kika

2pcs 12 Core Ploski Kabel z SC/UPC-G657A1-2m-PVC-Podružnica kit / Optični Kika

SIT 32.00

Znesek
Tova je na voljo


1 Opis
Svjetlovodni patch kabel in kika se lahko poveže z različnimi tipi priključkov kot so ST, FC, SC, LC ali MU . Z visokokakovostno keramično ferrule, ima dobre skladnosti in nizko Vstavljanja Izgubo. In se pogosto uporablja v Telekomunikacijska Omrežja, Prenos Podatkov, Oprema za testiranje in LAN iz CATV itd.
2 Funkcija
Nizko vstavljanja izgubo in nazaj razmislek izgubo
Dobro exchangeability
Dobro Trpežnost
Visoko temperaturno stabilnost.
Vrhunsko Kakovost Standardni PC/UPC/APC Poliranje
Standard : IEC Razred B
3 Optični Element Uspešnosti PC UPC APC Testiranje Valovna dolžina (nm ) 1310nm&1550nm Vstavljanja Izgubo Max (d B) 0.25 Vrniti Izguba (d B) 50 55 60
3 D Očala : Postavka UPC APC Φ0.125 mm Φ0.25 mm Φ0.125 mm Φ0.25 mm Polmer Krivulje(mm) 7~25 10~25 5~12 Apex Odmik(um) ≤50 Vlaken Višina(nm) -0.5 Poliranje Kot(°) 8±0.3
4 Aplikacije :
-Fiber Optic komunikacijskih sistemov;
-Fiber Optic dostop do omrežja;
-CATV
-Fiber Optic podatkovne komunikacije
-Fiber Optic Test Opreme

Več informacij

Blagovna Znamka:
CICVCHC
Vlakna Tipa:
En Način
Postavka Dolžina:
2m
Tip konektorja:
SC/UPC
Združljiv:
Po Meri Blagovnih Znamk
Številka Modela:
P01 ribje-007
priključek:
SC/UPC
Podružnica Kabel Velikost :
0,9 mm
Material:
Ribbon Cable with PVC
Optični Tip :
Single Mode G657A1
Podružnica Rezerve Barve :
12 barv
Podružnica Dolžina :
0,5 m
Skupna Dolžina :
2m
pakiranje :
2pcs
Najboljše ponudbe v kategoriji